Informace o těchto stránkách a fotografiích

     Z historie mých webových prezentací bych uvedl, že moje první internetové sránky vznikly někdy kolem roku 1994, tak nějak s nástupem internetu u nás. Postupně byl měněn jejich obsah a nyní vidíte jejich konečnou podobu. Na těchto stránkách najdete fotografie, které jsou  focny mnou a nebo jinými osobami, které mi fotografie dali k dispozici spolu se svolením autorského použití. Na každé fotografii je vodoznak s uvedením jména autora. Takže zde nejsou fotky postahované s různých jiných webů, apod.

     Co se týká stahování fotografií, můžete stahovat fotografie s mým jménem, které je na ní uvedeno ve formě vodoznaku. Nesmí však být použity pro reklamní, či výdělečné účely, nebo v honorovaných článcích. Je nepřípustné stahovat fotografie, kde se ve vodoznaku nachází uvedený jiný zdroj.

     Všude u nás v ČR jsou zajímavá místa a myslíte-li si, že právě fotografie tohoto místa by bylo vhodné zde uveřejnit, dejte mi vědět. Můžete uvést buď místo, nebo stačí napsat souřadnice GPS.  Zajímají mě rovněž také staré tovární haly, výrobny, vojenské památníky. Pokud víte o nějakém bývalém vojenském objektu, dejte mi prosím vědět kde se tento nachází. Můžete mi napsat buď na moji e-mailovou adresu: jirivanerek@seznam.cz, nebo do níže uvedených komentářů. Pokud jste vyfotili nějaké zajímavé fotky s tematikou, kterou zde prezentuji, budu rád za Vaši spolupráci, pokud mi fotografie poskytnete. Samozřejmě na Vašich fotografiích bude formou vodoznaku uvedeno Vaše jméno, že jste autoři fotek. Tyto internetové stránky budou v dohledné době archivovány Národní knihovnou České Republiky, takže i Vy se můžete Vašimi příspěvky podílet k uchování materiálů pro další generace.

     Na závěr bych uvedl, že se budu těšit na Vaši případnou spolupráci a moje vřelé poděkování patří všem, ktřeří mi nějaké fotografie dali k dispozici a samozřejmě i těm, kteří mi poskytli drahocenné informace a jejiž jména se zde bezprostředně nevyskytují, či vyskytovat nemohou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *