Digitální LED podružné hodiny PH 0324, řízené 24 V impulsy

Určeny pro zobrazení času ve vnitřních krytých prostorách. Hodiny nejsou autonomní, jsou řízeny linkou polarizovaných impulsů jednotného času o napětí 24 V, může být i verze pro 60 V rozvod jednotného času.

Jednoduché nastavení času na displeji dvěma tlačítky i během provozu, jednoduché uvedené do provozu, displej je kryt světlo propustným plastem, při impulsu (změně minut) charakteristické cvaknutí pro jednotný čas.

Napájení zařízení je zajištěno síťovým adaptérem, připojení linky hodin pak svorkovnicí. Připojovací místa a tlačítka pro seřízení hodin se nachází na zadní straně přístroje. Hodiny jsou vhodné k postavení na stůl, či poličku. Krabička je opatřena v zadní části po obvodu průsvitným proužkem s decentním osvětlením.

Technické údaje:

Napájecí napětí: max. 12 V stejnosměrných, dodáváno s 9 V zásuvkovým napájecím adaptérem. Středový kolík napájecího konektoru je plus pól

Proud odebíraný z linky při impulsu: cca. 500 mW

Barva displeje: žlutá – standart. Hodiny můžou být na přání opatřeny i zeleným, nebo červeným displejem

Rozměr: V -100, Š- 92, H – 51 včetně připojovacích konektorů

Rozměr displeje: 50 x 20 mm

Dodávka: hodiny PH 0324 se žlutým displejem, síťový napájecí adaptér, návod k použití

Cena za kus: není zatím stanovena

Dostupnost: není zatím k dispozici, připravuje se foto


KH 0621.1. velikostně jako KH 100, replika. Tyto hodiny jsou bez strojku a jsou určeny k sestavení pro toho, kdo strojek má. Dodáváno s návodem k jednoduchému sestavení. dodávané součásti jsou: tělo hodin, ciferník, ručičky, víčko s klasickým sklem a tři šroubky k připevnění ke strojku. 

Cena za kus 105,- Kč

Dostupnost: ihned k odeslání


KH 0621 velikostně jako KH 100, replika. Včetně 24 V hodinového strojku PS 100. Krycí sklo ciferníku je klasické sklo 2 mm.

Cena za kus 380,- Kč

Dostupnost: ihned k odeslání