Hlavní hodiny HZH1122, je zařízení pro pohon podružných hodin se zálohováním při výpadku napájení. To znamená, vypadne-li síťové napájení, podružné hodiny se zastaví a po obnově napájení dojdou na správný čas. Zálohovací napájení tvoří tři kusy baterií typu AAA, 1,5V ve schránce na těle hlavních hodin. Vhodné například pro oboustranné hodiny, kdy jejich seřizování by bylo náročnější.

Jedná se o kompletní zařízení  určené k pohonu podružných hodin Pragotron, nebo hodin jiného typu, které ke svému provozu potřebují polarizované minutové impulsy. Například i pro pohon tzv. píchaček Pragotron, či Elektročas. Výstup impulsů v této verzi je 24 V, či-li se používá pro 24 V hodinové podružné strojky. Zařízení je kombinací mé výroby a dodávky externího dodavatele. Použitelné pro 1-3 kusy různých typů podružných hodin včetně docházkových hodin. Pokud používáte podružné hodiny pouze se strojkem PS 100, můžete připojit bez obav 5 ks.

V případě, že by jste připojili více podružných hodin, než je zdrávo, zařízení se přetíží a spustí svoji ochranu – další postup je uveden v návodu na použití.

Obsah dodávky:

  • hodiny HZH1122
  • napájecí zásuvkový adaptér
  • návod k použití

Dostupnost: dostupné, ihned k odeslání

Cena za kus: 1 227,- Kč

ZPĚT na výběr pohonů podružných hodin