Nabídku pohonů naleznete na konci této stránky

  • Jedná se o zařízení, které slouží k pohonu podružných hodin. Tyto podružné hodiny se nepřipojují k běžnému zdroji napětí, ale potřebují ke své funkci tzv. polarizované impulsy. Při připojení na běžný zdroj napětí může dojít ke zničení hodinového strojku a mnohdy tak i celých hodin, protože některé podružné strojky mohou být atypy a nelze je bez vydání nezanedbatelných nákladů opravit
  • Snažím se splnit vaše požadavky, proto nabízím několik druhů těchto zařízení. V případě, že si nejste jisti výběrem, či potřebujete s něčím poradit, neváhejte a napište mi na e-mail: jednotnycas@email.cz

Veškeré zařízení je dodáváno s podrobným návodem a je připraveno k okamžitému provozu. Díky tomuto zvládne montáž a uvedení do provozu každý.


Doporučené zapojení pro ty, kteří mají jak 24 V podružné hodiny, tak i 60 V podružné hodiny. Nebo pro ty, kdo uvažují, že by si podružné hodiny jednotného času pořídili. Vše táhne jeden pohon a tím pádem jsou veškeré podružné hodiny synchronizované. Není tedy zapotřebí mít zvlášť 24 V a 60 V pohon:

Mnou nabízené zařízení je stavebnicového systému. To znamená, že pokud budete mít pohon pro 1-3 podružné 24 V hodiny a získáte časem více podružných hodin, lze zařadit za pohon minutové relé, které posílí linku na více podružných hodin. Nebo i v případě, že máte pohon hodin pro 24 V podružné hodiny a seženete si časem 60 V podružné hodiny, lze za 24 V pohon zařadit minutové zesilovací relé a tím získáte pohon i pro 60 V podružné hodiny a nemusíte shánět zvlášť 60 V pohon, u kterého by jste museli 24 V hodiny a 60 V hodiny seřizovat zvlášť.

V případě potřeby lze vyrobit na zakázku i zařízení, které v sobě bude mít jak 24 V výstup k podružným hodinám, tak i 60 V výstup k podružným hodinám. Či-li to bude vše v jedné krabičce a s jedním napájením 230 V (zásuvkový adaptér).

Nabídka pohonů podružných hodin:

Pohon podružných hodin určený pro 1 ks. podružných hodin, verze 12 – 60 V, bateriový

Pohon hodin určený pro 1 – 3 kusy podružných hodin, verze pro 24 V

Pohon hodin určený pro 1-3 kusy podružných hodin, verze pro 24 V, se zálohováním na baterie

Pohon hodin určený pro 1 – 3 kusy podružných hodin, verze pro 60 V

Pohon hodin určený do 50-ti kusů podružných hodin, verze 24 V