Moje zařízení

Fotky zařízení se připravují.


Prodám RDST Yaesu FT 7800 (dualband).

Stanice je plně funkční, nevykazuje žádné vady. Na pohled velmi zachovalá. Mikrofonní šňůra nepopraskaná, tlačítka neomačkané. V RDST jsou naprogramovány 2 m a 70 cm převaděče, 2m a 70 cm direct, 2m a 70 cm sdílené kmitočty. Stanici mám naprogramovanou tak, že na ovládacím panelu jsou očíslovaná tlačítka 1-5 a na těchto jsou jednotlivé uvedené kmitočty. Sdílení kmitočty jak pro 2m, tak i 70 cm jsou společně pod tlačítkem č. 5. Takže RDST je po zapnutí ihned k použití. Samozřejmě některé převaděče bude potřeba pravděpodobně aktualizovat, či doplnit.

Stanice má odnímatelný panel. Používal jsem jí do dnešní doby v autě a tím pádem je spolu se stanicí k dispozici cca. 4,5 m dlouhý kabel k propojení vlastní radiostanice a ovládacího panelu. Komu by tak dlouhý kabel nevyhovoval, není nic snadnějšího než ho zkrátit a nacvaknout, nebo si nechat nacvaknout jiný konektor. Akorát při tomto pozor na polaritu konektoru. Napřed se podívat a potom krátit.

K RDST je k dispozici originál návod v EN jazyce, dále český návod a “stažený” programovací software na CD. Programovací kabel si můžete vyrobit buď třeba podle tohoto: http://www.ok5aja.com/bastleni_ft7800.html

Nebo sehnat kdekoliv jinde.

Buď osobní odběr – Benešov, okr. Blansko, nebo zaslání poštou, či Zásilkovnou. Osobní odběr je samozřejmě ideální. V případě zaslání – platba na bankovní účet, na dobírku nezasílám.

Cena 4 000,- Kč.

Pro další informace, nebo v případě zájmu mě můžete kontaktovat na ok2jv@seznam.cz